Szkolny Konkurs Makijażu

REKLAMA

Powiększ

W minioną sobotę (30 marca ) śladami innych szkół w Szkole Policealnej Nr 2 w Ostrołęce, Anna Kulesza i Karolina Lewicka ( nauczycielki ) zorganizowały I Szkolny Konkurs Makijażu pt. „Cztery Pory Roku” W konkursie udział wzięło dwanaście par. Prace na których przygotowanie były dwie godziny oceniało jury w składzie: Jerzy Klonowski – dyrektor szkoły, Milena Górska – wizażystka, właścicielka ostrołęckiego salonu ślubnego, Beata Kaczyńska – fotograf, plastyk, Sylwia Bastek – absolwentka szkoły. Gościnnie wystąpiła Martyna Ciok, która wykonała kilka utworów.

REKLAMA

Wyniku konkusu:
1 miejsce – Julita Szymaniak

2 miejsce – Agata Ciuchta

3 miejsce – Iwona Gniazdowska

Powiększ

 

Wyróżnienia: Katarzyna Wianecka, Agnieszka Jędryka, Marta Bruderek i Katarzyna Pajka.

(RK)

 

 

 

 

foto galeria ( zdjęcia Robert Causari )

{gallery}konkurs_wizaz{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT