Szkolny Finał WOŚP w II LO

REKLAMA

Już jutro (10 stycznia) w II Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce odbędzie się szkolny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane pieniądze trafią do miejskiego sztabu.

REKLAMA

Szkoła od lat wspiera akcję Jurka Owsiaka. W ubiegłym roku uczniowie zebrali blisko 1500 zł.
Pieniądze będą zbierane do puszek, zaplanowano też aukcję gadżetów.

Główny Finał WOŚP odbędzie się w Ostrołęce w niedzielę na scenie przy Kupcu. Zebrane podczas zabawy pieniądze zostaną przeznaczone na dwa cele: wsparcie terapii noworodka i niemowlaka oraz wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych. Mówi Jakub Frydryk z ostrołęckiego sztabu WOŚP, prezes Stowarzyszenia Mazowieckie Inicjatywy Społeczne.

W ubiegłym roku miejski sztab zebrał ponad 82 tys. zł.

mm

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT