Szkoła Podstawowa nr 10 pod obserwacją kamer

REKLAMA

Teren placu zabaw i boiska przy Szkole Podstawowej nr 10 znalazł się pod obserwacją – informuje ostrołęcki ratusz. 20 listopada oficjalnie odebrano od wykonawcy system monitoringu obiektów sportowych zlokalizowanych przy tej placówce.

REKLAMA

Zamontowany zestaw, to sześć kamer oraz centrum rejestracji zapisu obrazu przekazywanego z nich drogą radiową. Wartość inwestycji wyniosła ponad 28 tysięcy złotych. Monitoring objęty jest trzyletnią gwarancją.

Fot. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT