Szkoła muzyczna zaprezentowała miastu

REKLAMA

Koncert doroczny uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce odbył się wczoraj na scenie przy handlowcu.  Zaprezentowano 15  utworów.

REKLAMA

Muzyka uczy systematyczności, samodyscypliny oraz wyrabia pewność siebie. Szkoła muzyczna promuje najzdolniejszych uczniów. Ich postępy w nauce zostały zaprezentowane podczas koncertu.

http://www.youtube.com/watch?v=D7cBDJ2-2uQ

Fot. Robert Causari

{gallery}koncert_szkolamuz{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT