Szarpali, grozili – zostali zatrzymani

REKLAMA

Szybka reakcja domowników i skuteczne działanie ostrołęckich policjantów pozwoliło na zatrzymanie trzech mężczyzn, którzy wtargnęli do jednego z mieszkań w Ostrołęce. Napastnicy grozili, szarpali za ubranie mieszkającą tam kobietę i żądali pieniędzy. Wszyscy zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

REKLAMA

O zdarzeniu dyżurny ostrołęckiej komendy policji został powiadomiony wczoraj (10 lutego) po godzinie 13.

Poinformował mł. asp. Tomasz Żerański.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT