Sylwester i pierwszy dzień Nowego Roku – spokojny

REKLAMA

Pracowicie ale spokojnie minął Sylwester i Nowy Rok w Ostrołęce i powiecie – ocenia policja. Nie odnotowano poważniejszych zdarzeń.

REKLAMA

Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwało kilkudziesięciu policjantów – umundurowanych i po cywilnemu. Nie odnotowano zbiorowych zakłóceń porządku publicznego, a także zbyt wielu incydentów z używaniem fajerwerków. Policjanci interweniowali ponad 70 razy, głównie do nietrzeźwych uczestników imprez.

Poinformował mł. asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT