Sylwester i Nowy Rok upłynęły na terenie powiatu łomżyńskiego spokojnie

REKLAMA

Sylwester i Nowy Rok upłynęły na terenie powiatu łomżyńskiego spokojnie. Policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych. Na drogach wydarzyły się dwa wypadki drogowe, w których trzy osoby zostały ranne.

REKLAMA

Do pierwszego doszło wczoraj w nocy w miejscowości Rakowo-Boginie w gminie Piątnica. Pijany kierujący potrącił dwie młode kobiety.

Do kolejnego wypadku doszło dzisiaj po godz. 8 w Łomży. Ranna została piesza.

Dzisiaj rano łomżyńscy policjanci przeprowadzili kontrole w ramach akcji 'Trzeźwy poranek’.

Mówił podinspektor Krzysztof Pilcicki z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT