Świt Baranowo już trenuje

REKLAMA

alt alt

alt

REKLAMA

Piłkarze Świtu Baranowo w środę 11 stycznia rozpoczęli przygotowania do wiosny. Przez pierwsze dwa tygodnie przygotowań gracze będą trenować na hali sportowej w Baranowie. 21 stycznia odbędzie się III Turniej Halowy o Puchar Wójta Gminy Baranowo. Po tym turnieju piłkarze wyjdą na powietrze, gdzie trenować będą na sztucznym boisku przy ulicy Niepodległości w Baranowie. Pierwszy sparing zostanie rozegrany 5 lutego.

Plan sparingów:
5 luty (niedziela), godz. 11.30: Świt Baranowo – Orzeł Sypniewo
19 luty (niedziela), godz. 13.30: Świt Baranowo – Mazowsze Jednorożec
25 luty (sobota), godz. 14.00: Świt Baranowo – Orzyc Chorzele
3 marzec (sobota), godz. 14.00: Świt Baranowo – Kurpik Kadzidło
11 marzec  (niedziela), godz. 14.00: Świt Baranowo – Pełta Karniewo
17 marzec (sobota), godz. 14.00: Świt Baranowo – Sokół Grudusk
24 marzec  (sobota), godz. 14.00: Świt Baranowo – Gryf Kownaty Żędowe
1 kwietnia (niedziela), godz. 14.00: Korona HiD Ostrołęka`93 – Świt Baranowo

Trenować regularnie będzie również grupa młodzieżowa. 4 lutego odbędzie się Turniej Halowy rocznika 1998 „Świt Cup”.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT