”Świętojańskie granie 2011”

REKLAMA

”Świętojańskie granie” pod taką nazwą odbył się wczoraj Przegląd Zespołów Muzycznych w Goworowie.

Podczas niedzielnej imprezy, która została zorganizowana nad rzeką Orz, zaprezentowało się pięć zespołów.

REKLAMA

Jak powiedziała Barbara Kuczyńska, kierownik Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goworowie, w trakcie imprezy był również konkurs na najładniejsze wianki. Dużą atrakcją był występ tancerzy ognia z Nidzicy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT