Święto Wojska Polskiego

REKLAMA

Prezydent Ostrołęki zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w miejskich obchodach Święta Wojska Polskiego w piątek, 15 sierpnia.

REKLAMA

O godzinie 10.00 w Kościele pw. Zbawiciela Świata odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta w intencji obrońców naszej Ojczyzny. Po nabożeństwie złożone zostaną wiązanki kwiatów na Ołtarzu Matki Boskiej Częstochowskiej, poświęconym poległym w walkach żołnierzom Armii Krajowej.

fot. ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT