Święto Wojska Polskiego w Ostrołęce

REKLAMA

Miejskie Obchody Święta Wojska Polskiego odbędą się 15 sierpnia. Do udziału w uroczystości zaprasza prezydent miasta Janusz Kotowski.
O godzinie 10 w Kościele pw. Zbawiciela Świata rozpocznie się  Msza Święta w intencji obrońców Ojczymy. Po eucharystii na Ołtarzu Matki Boskiej Częstochowskiej poświęconym poległym w walkach Żołnierzom AK zostaną złożone kwiaty.
Do udziału w uroczystości prezydent zaprasza również poczty sztandarowe Związków, Zakładów Pracy, Organizacji, Stowarzyszeń i Szkół.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT