Święto Wojska Polskiego w Ostrołęce

REKLAMA

Prezydent Ostrołęki zaprasza na miejskie obchody Święta Wojska Polskiego, które odbędą się 15 sierpnia.

REKLAMA

Uroczystość zainauguruje o godzinie 10 w kościele p.w. Zbawiciela Świata Msza Święta w intencji obrońców Ojczyzny. Na Ołtarzu Matki Boskiej Częstochowskiej poświęconym poległym w walkach Żołnierzom AK zostaną złożone kwiaty.

Do udziału w uroczystości prezydent zaprasza również poczty sztandarowe Związków, Zakładów Pracy, Organizacji, Stowarzyszeń i Szkół.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT