Święto Policji z udziałem prezydenta Komorowskiego

REKLAMA

Mazowieckie obchody święta policji odbędą się 23 lipca w Ostrołęce. Będzie w nich uczestniczył również prezydent Polski Bronisław Komorowski.

REKLAMA

Obchody zainicjuje uroczysta Msza Święta o godz. 8.45 w kościele pw. Zbawiciela Świata. Oficjalne uroczystości rozpoczyną się o godzinie 10, będzie w nich uczestniczyła głowa państwa.

Po części oficjalnej uczestnicy spotkania kolumną przemaszerują na plac przy Kupcu, gdzie odbędzie się kilkugodzinny festyn skierowany do mieszkańców miasta i regionu.

Głównym gościem obchodów będzie prezydent Bronisław Komorowski.

Poinformował mł. insp. Stanisław Szcześniak, Komendant Miejski Policji w Ostrołęce.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT