Świetlica wiejska w Golance zyskuje nowy wygląd

REKLAMA

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Kadzidle zakończył kolejny etap prac przy świetlicy wiejskiej w Golance.

W ramach przeprowadzonych robót wykonano schody frontowe oraz zejście z tylnego tarasu. Zmodernizowano również istniejący podjazd, poprawiając jego funkcjonalność i dostępność dla osób z niepełnosprawnościami.

REKLAMA

Realizacja zadania była możliwa dzięki środkom finansowym pozyskanym przez Gminę Kadzidło.

Do zakończenia inwestycji pozostał ostatni etap prac, obejmujący impregnację zewnętrznej elewacji budynku.

Modernizacja świetlicy przyczyni się do poprawy komfortu korzystania z obiektu, a także estetyki przestrzeni publicznej.

fot. ZGKiM Kadzidło

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT