Święta w Zakładzie Karnym

REKLAMA

Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas, rodzinny, niestety nie wszyscy będą mogli zasiąść do wigilijnego stołu z bliskimi. Na pewno takiej przyjemności nie będą mieli osadzeni w Zakładzie Karnym w Przytułach.

REKLAMA

Jak podkreśla Tadeusz Dobrowolski, rzecznik prasowy Zakładu Karnego w Przytułach, okres świąt dla wielu skazanych to czas zadumy, refleksji i zastanowienia się nad swoim losem.

W poniedziałek siedmioosobowa grupa skazanych w nagrodę za dobre sprawowanie miała możliwość spotkania opłatkowego z najbliższymi.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT