back to top
22 C
Ostrołęka
poniedziałek, 4 sierpnia 2025 r.

Święta na drogach Mazowsza

REKLAMA

Trzy osoby, w tym dwoje pieszych poniosło śmierć na mazowieckich drogach podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

REKLAMA

Jak informuje KWP zs. w Radomiu mimo dobrych warunków atmosferycznych doszło do 16 wypadków, rannych zostało 21 osób.

W Wigilię wieczorem w powiecie węgrowskim 65-letnia kierująca osobowym daewoo, na nieoświetlonym odcinku drogi śmiertelnie potrąciła 80-letnią pieszą.

25 grudnia w Przysusze kierujący fordem na łuku drogi  zjechał do rowu i dachował. 18-letni mężczyzna poniósł śmierć, 21-pasażer trafił do szpitala.

W miejscowości Kolonie Promna w powiecie białobrzeskim 26 grudnia 37-letni kierujący audi potrącił 46-latka, który przebiegał przez drogę ekspresową. Po leżącym na drodze przejechało jeszcze kilka pojazdów. Mężczyzna nie przeżył.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA
Bezpieczne wakacje baner

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex