Światowy Dzień Inwalidy w OCK

REKLAMA

’Twórzmy warunki umożliwiające osobom niepełnosprawnym aktywne życie’ – pod takim hasłem dzisiaj w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła się uroczystość z okazji Światowego Dnia Inwalidy.

REKLAMA

Spotkania organizowane są od 2002 roku poinformowała Krystyna Kurpiewska, kierowniczka klubu seniora 'Jesienne róże’.

Uroczystość połączona była z Ostrołęckimi Spotkaniami Klubów Seniora. Kluby na scenie zaprezentowały swoje programy artystyczne.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT