Świąteczny Muzyczny Łomot po raz drugi

REKLAMA

'Świąteczny Muzyczny Łomot’ odbyła się w sobotę 19 grudnia w Ostrołęce. To już druga odsłona rockowej imprezy w mieście. Organizatorzy zadbali o muzyczną różnorodność. Był rock z elementarni bluesa zespołu Kasyno, charyzmatyczny i mocny wokal Elki Nagel oraz rockowe brzmienie poezji przemycane między coverami w wykonaniu zespołu Karrakan, który już dziś zaprasza na kolejny koncert.

REKLAMA

Współorganizatorem styczniowego koncertu jest Radio Oko.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT