Świąteczna Zbiórka Żywności – kolejny sukces (zdjęcia)

REKLAMA

Prawie 11 ton żywności zebrali wolontariusze w ramach świątecznej zbiórki. Ostrołęczanie po raz kolejny nie zawiedli i chętnie wspierali akcję, której miejskim koordynatorem było Stowarzyszenie Mazowieckie Inicjatywy Społeczne. Mówi Eliza Klimaszewska.

REKLAMA

Przez trzy dni w ostrołęckich sklepach kilkuset wolontariuszy zachęcało do udziału w Świątecznej Zbiórce Żywności. Zebrane produkty trafią do potrzebujących rodzin z regionu.

W tym roku do akcji przystąpiło 28 sklepów.

{gallery}zbiorkazywnosci2k12{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT