Sukcesy Gladiatorów

REKLAMA

W miniony weekend Gladiatorzy z Ostrołęki i Kadzidła walczyli w  IX edycji No Gi Fight Grappler Cup w Mińsku Mazowieckim. W zawodach wzięło udział ponad 300 zawodników z całej Polski i zagranicy. Podopieczni Wojciech Dudkowskiego i Szymona Krystiana zaprezentowali się bardzo dobrze plasując się w klasyfikacji drużynowej na 4 miejscu. Złożyły się na to  medale indywidualne. Złoto wywalczyli Antoni Pochmara i Michał Gut, srebrne krążki
Mateusz Kubeł, Szymon Krystian, Kornel Dobkowski i Eryk Dobkowski. Po brąz sięgnęli Michał Wielechowski i Cezary Topa.

REKLAMA

Jak informuje Klub, już za kilkanaście dni Mateusza Kubła będziemy mogli oglądać na Gali MMA w Miśku Mazowieckim.

Fot. Gladiator Ostrołęka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT