Sukces ostrołęczan w Gdańsku

REKLAMA

Dobre wyniki osiągnęli reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka w III edycji Grand Prix Polski w ratownictwie wodnym w Gdańsku. Mówi Dariusz Małkowski, prezes WOPR -OS.

REKLAMA

Konkurencja była duża, zawody zgromadziły 16 klubów z całej Polski

Dzieci i młodzież z rocznika 2002 i starsi mogą cały czas zapisywać się na zajęcia do Sekcji Sportowej WOPR-OS

mm

Fot.wopros.nazwa.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT