Sukces ostrołęckich tancerzy

REKLAMA

31 stycznia odbył się IX Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich o Puchar prof. M. Wieczystego. Wśród startujących znalazły się pary z ZPiT 'Kurpie’, reprezentujące Ostrołękę. Sukcesem jest, że wszystkie trzy pary dotarły do finału swojej debiutanckiej kategorii zajmując następujące miejsca: Wiktor Jędrasik Aleksandra Majk miejsce 6,  Mateusz Pęza Natalia Szulc miejsce 5, natomiast Bartosz Świętochowski i Julia Kośnik wygrali swoją kategorię wiekową.

REKLAMA

Trenerami par są Aleksandra Nałęcz i Jacek Wójcik.

fot. Arch. ZPiT KURPIE

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT