back to top
5.5 C
Ostrołęka
niedziela, 21 kwietnia 2024 r.

Sukces koncertu ‘ Ilicz i Przyjaciele’ (zdjęcia)

REKLAMA

Nie milkną echa sobotniego koncertu (18 listopada) Ilicz i Przyjaciele. Spotkanie utrzymane w klimacie lat 80-dziesiątych zgromadziło sympatyków formacji oraz fanów ‘zimnej fali’. Mówi pomysłodawca projektu Robert Mierzejewski.

Robert Pawlak był tekściarzem i wokalistą formacji, podczas spotkana opowiadał o początkach kapeli. Wokalnie na scenie zastąpił go m.in syn.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Ilicz zasłynął przede wszystkim występem podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zagrał w koncercie debiutów w 1988 roku. Po 35 latach panowie spotkali się ponownie na scenie. Prace nad widowiskiem trwały wiele miesięcy.

Spotkanie połączyło lokalne środowisko artystyczne ukazując jego wielopokoleniowy koloryt.

35 lat od debiutu znów spotkali się razem na scenie i podobnie jak przed laty zdobyli serca publiczności. Dobrym duchem i opiekunem młodych talentów był Tadeusz Kowalewski.

Koncert odbył się w Ostrołęckim Centrum Kultury. Na scenie pojawili się również Leszk Biolik z zespołem oraz formacja Variété.

Zapraszamy do wysłuchania całej relacji z wydarzenia.

Fot. Paweł ‘Krupek’ Krupka

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex