Strażacy zapraszają do udziału w akcji 'Dni Otwartych Strażnic”

REKLAMA

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce zaprasza do zwiedzania Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej przy ul. Celnej 11. Przedsięwzięce organizowane jest w ramach majowej akcji pn. 'Dni otwartych strażnic’.

REKLAMA

Jednostkę zwiedzać można będzie 13 maja w godz. 9:00 – 15:00. Strażacy zaprezentują sprzęt pożarniczy i ratowniczy oraz opowiedzą o tajnikach ciekawej 'strażackiej pracy”. Zaprasza młodszy brygadier Robert Chodkowski – rzecznik KM PSP Ostrołęka.

Terminy wizyt należy ustalać telefonicznie pod numerami: 29 769 44 15 lub 29 769 44 16.

KJ

 

fot. KM PSP Ostrołęka

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT