Strażacy w akcji – ćwiczenia

REKLAMA

Ćwiczenia strażackie odbędą się 19 października w szpitalu specjalistycznym w Ostrołęce. Przewidziano symulację pożaru na czwartym piętrze budynku oraz ewakuację osób.

REKLAMA

Poinformował młodszy brygadier Robert Chodkowski, rzecznik prasowy komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.

8 listopada natomiast zaplanowano ćwiczenia w firmie Stora Enso Poland. Strażacy zmierzą się z pożarem magazynu papieru oraz wyciekiem kwasu siarkowego ze zbiornika znajdującego się przed budynkiem.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT