Strażacy interweniowali prawie 50 razy po przejściu nawałnicy w powiecie ostrołęckim

REKLAMA

Pracowicie upłynął weekend strażakom z powiatu ostrołęckiego. Po przejściu nawałnicy interweniowali prawie 50 razy.   

REKLAMA

Wiatr zrywał dachy, drzewa przewracały sią na linie energetyczne i szlaki komunikacyjne. Na szczęście nikt z ludzi nie ucierpiał.

Poinformował młodszy brygadier Robert Chodkowski, rzecznik Komendanta Miejskiego PSP w Ostrołęce.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT