Straż miejska obserwuje cmentarz – monitoring zwiększa zasięg

REKLAMA

Nowa kamera zainstalowana przy ulicy Wioślarskiej obserwuje plażę miejską i znaczną część cmentarza parafialnego. Ma to odstraszyć osoby kradnące z grobów znicze i wiązanki.

REKLAMA

Dodatkowo jedna z dotychczasowych kamer zainstalowana na skrzyżowaniu 11 Listopada i Bogusławskiego została przeniesiona na wieżowiec przy ul. Prądzyńskiego. Dzięki temu znacznie zwiększył się zasięg monitorowania. Obejmuje on teraz pełen odcinek ulicy Kopernika, Bogusławskiego oraz parkingi przed Kupcem i Handlowcem (od strony ul. Prądzyńskiego).

Łącznie miejski monitoring obsługuje już 16 kamer – poinformował ostrołęcki ratusz.

mm

Fot. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT