Strajk nauczycieli – Ostrołęka z jednym strajkującym

REKLAMA

Dzisiaj (31 marca) ogólnopolski strajk nauczycieli. Z Ostrołęki i powiatu przyłączyli się do niego pracownicy tylko dwóch placówek: Zespołu Szkół Nr 5 imienia Unii Europejskiej oraz  Zespołu Szkół Gminnych w Baranowie.

REKLAMA

Protestują wszyscy pracownicy oświaty: od nauczycieli po woźnych. W ramach strajku nie wykonują swoich obowiązków. Za opiekę nad uczniami odpowiadają dyrektorzy szkół.

Ogólnopolski strajk rozpoczął się z pierwszym dzwonkiem – o godzinie 7.30. Potrwa do 15.30.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT