Straciła ponad 4 tys. złotych

REKLAMA

Cyberprzestępcy wciąż modyfikują swoje metody, aby wyłudzić dane bankowe i ukraść oszczędności. Ponad 4000 złotych straciła mieszkanka Ostrołęki, która za pośrednictwem zainstalowanych na mobilnych urządzeniach aplikacji, nieświadomie udostępniła oszustom dane do swoich kont bankowych.

REKLAMA

Dwudziestodwulatka w miniony piątek odebrała telefon od mężczyzny, który przedstawił się jako pracownik banku i poinformował o próbie włamania na jej konto. Oszust powiedział, że zostanie przeprowadzona procedura bezpieczeństwa.

Mówił podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT