Stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w przyczepę

REKLAMA

Dziś rano doszło do wypadku drogowego na terenie gminy Kadzidło. Jedna osoba trafiła do szpitala.

REKLAMA

Według wstępnych ustaleń kierujący oplem 57 – latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w belę siana, a następnie w stojącą na posesji przyczepę. Z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Mężczyzna oświadczył, że przyczyną zdarzenia było zasłabnięcie.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku w Kadzidle.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT