Stowarzyszenie Hodowców i Producentów Mleka w Kadzidle, Mazowiecki Ośrodek Dorodztwa Rolniczego Oddział Ostrołęka, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce i Wójt Gminy Kadzidło zapraszają na Dni Kukurydzy

REKLAMA

Już po raz kolejny w Dylewie w niedzielę, 18 września o godzinie 9 rozpocznie się święto kukurydzy. Mówi Dariusz Łukaszewski, wójt Gminy Kadzidło.

REKLAMA

Kolejną część niedzielnych obchodów Dni Kukurydzy przedstawi Mirosław Boroń, dyrektor Domu Kultury w Kadzidle.

Tradycyjnie będą stoiska z rękodziełami, jadłem, a dla dzieci największa atrakcja – wesołe miasteczko.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT