Staruszka straciła 20 tys. złotych

REKLAMA

Policjanci szukają oszusta, który podszywając się pod wnuka 85-letniej mieszkanki Łomży wyłudził od niej 20 tys. złotych.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 4 września. Około godz. 10 do kobiety zadzwonił mężczyzna i przedstawił się jako jej wnuczek.  

Policja po raz kolejny apeluje.

Mówiła mł. asp. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT