Stanowisko samorządu w sprawie budowy elektrowni w Ostrołęce

REKLAMA

Radni powiatu ostrołęckiego postanowili przygotować ”stanowisko” samorządu w sprawie budowy elektrowni, a właściwie podjęcia decyzji o nie realizowaniu tej inwestycji.

REKLAMA

Nowa elektrownia to miejsce pracy dla kilkuset osób w czasie budowy zatrudnionych mogłoby być kilka tysięcy, a także duża liczba firm kooperujących z elektrownią.

Poinformował Stanisław Kubeł, starosta ostrołęcki.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT