Stand-Up Polska w ostrołęckim wydaniu

REKLAMA

Frank Radio OKO Ostroleka 27.07.2012

27 lipca w „Domu Rzemiosła” przy ul.Kilińskiego 17 po raz pierwszy, zaprezentowali się komicy Stand-Up Polska.

REKLAMA

Obsada sześciu artystów, którzy wystąpili w trakcie sobotniego wieczoru, dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń. W trakcie Stand-Up nie zabrakło akcentu Radia OKO, które reprezentował Frank (na zdjęciu).

http://www.youtube.com/watch?v=fGNjMXUluo8

http://www.youtube.com/watch?v=o_YxrFqPgks

 

 

Wideo: moja-ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT