Stacja Segregacji – prace postępują zgodnie z planem

REKLAMA

Zgodnie z wytyczonym harmonogramem postępują prace przy budowie komunalnej stacji segregacji odpadów – informuje Urząd Miasta Ostrołęka.

REKLAMA

Mówił Wojciech Dorobiński rzecznik ratusza.

Kolejnym etapem będzie przygotowanie fundamentów pod halę kompostowni. Największa inwestycja samorządu, przebiegająca przy wsparciu unijnym w wysokości ponad 25,5 mln złotych ma ochronić mieszkańców od nagłych podwyżek za odbiór śmieci.

Fot.www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT