Środowiska wiejskie coraz bardziej aktywne

REKLAMA

Remizy Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie ostrołęckim zyskują nowe funkcje. W ramach gminnych inwestycji, tworzone są w nich świetlice wiejskie, które służą zarówno strażakom, jak i pozostałym mieszkańcom miejscowości. Taki obiekt powstał m.in. w Lelisie.

REKLAMA

Poinformował Stefan Prusik, główny specjalista w Urzędzie Gminy. Podobną praktykę zastosował wójt gminy Łyse Wiesław Kowalikowski.

Inwestycje były zrealizowane przy wsparciu środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT