Srebrny medal Atrii na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Ostróda 2012

REKLAMA

W minioną sobotę ostrołęccy tancerze pracowicie i z sukcesami rozpoczęli majowy weekend. Paweł Majkowski – Iga Prusaczyk wywalczyli srebrny medal na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Ostróda 2012.

REKLAMA

Paweł z Igą reprezentują Uczniowski Klub Sportowy Atria. Trenerem pary jest Katarzyna Orlicka.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT