Srebrne Jajo dla ostrołęckiego kabaretu

REKLAMA

Kabaret Szuje z Ostrołęki zdobył Srebrne Jajo Sejneńskiego Tura.  Główną nagrodę XI Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretowego przyznano Kabaretowi Czołówka Piekła z Poznania. W konusie, który odbył się w dniach 4-5 lipca wystąpiło 5 formacji.

REKLAMA

Poinformował Staszek Orłowski, któremu na scenie towarzyszył Jakub Rutka. Ostrołęczanie tradycyjny program wzbogacili o nowe skecze. Przypomnijmy, Szuje bawią nas od 2011 roku. Swój pierwszy występ dali 2 lata temu na Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową OSPA.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT