13.7 C
Ostrołęka
sobota, 21 września 2024 r.

SPS VOLLEY OSTROŁEKA WRÓCIŁ Z KOMPLETEM PUNKTÓW

Dziesiąta kolejka zakończyła się zwycięstwem naszej drużyny. Niespodzianką zapachniało w trzecim secie, gdy gospodarze doprowadzili do stanu 23:23.

sps-volley-ostroleka-1

Fotograf ślubny Malwina Łuba

Spotkaniem w Lipowcu Kościelnym rozpoczęliśmy zmagania w 10 kolejce IV ligi siatkówki męskiej. W trakcie tego starcia nasi przeciwnicy chcieli się zrewanżować za przegraną sprzed kilku tygodni. Wtedy to ostrołęczanie gładko pokonali Lipowiec 3:0. Faworytem tego spotkania był SPS VOLLEY Ostrołęka, który przed meczem zajmował drugie miejsce w tabeli. Jednak w trzecim secie okazało się, że gospodarze mieli pomysł na grę. Bardzo dobrze rozegrali tego seta w obronie i ataku, odbierając cenne punkty podopiecznym Arkadiusza Piasty i Karola Zubrzyckiego. W efekcie drużyna z Lipowca doprowadziła do stanu 23:23.