’Sprzątanie Świata – Polska 2011”

REKLAMA

W dniach  16 – 18 września po raz osiemnasty odbędzie się akcja 'Sprzątania Świata – Polska 2011”.  Przyświeca jej hasło 'Las to życie – chrońmy je”.

REKLAMA

Koordynatorem akcji w Ostrołęce będzie Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta, do którego należy zgłaszać zapotrzebowanie na worki i rękawice ochronne oraz propozycje terenów wyznaczonych do porządkowania.

Mówił Wojciech Dorobińśki, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Akcja 'SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA” należy do czołówki krajowych kampanii Clean Up the World dzięki licznemu, masowemu  uczestnictwu w niej przede wszystkim młodzieży szkolnej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT