Sprzątanie lasów

REKLAMA

Zima już za nami, śnieg stopniał, a wraz z jego zniknięciem w przydrożnych rowach i lasach pojawiły się stosy śmieci.

REKLAMA

Nadleśnictwo Ostrołęka we współpracy z jednostkami samorządowymi rozpoczyna akcję sprzątania lasów.  

Nadleśniczy Zdzisław Gadomski ma nadzieję, że współnymi siłami osiągną spore efekty i to nie tylko w ilości zebranych śmieci. A tych śmieci co roku jest niezliczona ilość

Aby uniknąć tych niepotrzebnych wydatków zadbajmy o porządek w lesie i pamiętajmy o niezostawianiu w nim śmieci.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT