Sprawcy rozboju w rękach policji

REKLAMA

Zarzuty pobicia usłyszało pięciu mężczyzn. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

25 sierpnia policjanci zatrzymali w pościgu sprawców pobicia dwóch mężczyzn. Napastnicy są mieszkańcami Przasnysza. Ofiary to 41- i 49-letni mężczyźni. Mówi aspirant Ewa Śniadowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Sprawcy pobicia są w wieku 22 – 33 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.  

Sąd wobec czterech mężczyzn zastosował tymczasowy trzymiesięczny areszt, natomiast wobec jednego ze sprawców czasowo mieszkającego w Warszawie prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT