Sprawcy kradzieży w galerii handlowej zatrzymani po pościgu

REKLAMA

Policjanci z Chorzel zatrzymali po pościgu czterech sprawców kradzieży ubrań w galerii handlowej. W akcji aktywny udział brał policjant w czasie wolnym od służby.

REKLAMA

Młode osoby w wieku około 20-30 lat ukradły kurtki, spodnie i buty. Złodzieje towar wrzucili do czerwonego opla i odjechali w nieznanym kierunku. Na jednej ze stacji zatankowali paliwo. Nie płacąc odjechali. Ponadto ze sklepu ukradli dwie butelki wódki i piwo.

Mówiła aspirant sztabowy Ewa Śniadowska, oficer prasowy przasnyskiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT