Sprawca rozboju zatrzymany

REKLAMA

Policjanci z wydziału kryminalnego ostrołęckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. Przestępca zastraszył poszkodowanego i zabrał mu telefon komórkowy.

REKLAMA

Mówi mł. asp. Bożena Piersa.

Policjanci odzyskali telefon. Wczoraj podejrzanemu został przedstawiony zarzut dokonania rozboju. Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce zastosowała wobec sprawcy dozór policyjny.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT