Sprawca rozboju zatrzymany

REKLAMA

Sprawca rozboju w Kadzidle, który groził kobiecie bronią jest już w rękach policji. Wpadł w Elblągu.

REKLAMA

Mówi podkomisarz Sylwester Marczak z ostrołęckiej policji.

Policjanci z Elbląga zatrzymali 34-latka wczoraj (23 marca). Dalsze czynności w sprawie prowadzą mundurowi ostrołęckiego wydziału kryminalnego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT