spotkanie założycielskie Koła Gospodyń Wiejskich

REKLAMA

25 kwietnia w Piaseczni odbędzie się spotkanie założycielskie Koła Gospodyń Wiejskich.

REKLAMA

Inicjatywa mieszkanców Piaseczni dobrze wpisuje się w remont budynku, który właśnie gmina Kadzidło rozpoczęła. Powstanie nowa świetlica wiejska.

W najbliższą sobotę Koło Gospodyń Wiejskich z Chudka i Dylewa wyjeżdża po raz pierwszy z kurpiowską pielgrzymką do Częstochowy.

Mówił Dariusz Łukaszewski, wójt gminy Kadzidło.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT