Spotkanie z twórczością Marii Rochowicz

REKLAMA

2 lutego w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce odbędzie się wieczór literacki  z udziałem Marii Rochowicz. Poetka będzie promowała swoją najnowszą książkę zatytułowaną 'Ściana płaczu’

REKLAMA

Mówiła Sabina Malinowska, wicedyrektor biblioteki.
’Ściana płaczu” to już trzecia książka w dorobku ostrołęckiej poetki. Ilustrował ją Sławomir Rochowicz. Tomik można będzie zakupić przed i po spotkaniu w specjalnej cenie promocyjnej.

Na Wieczór w Arce zapraszają Miejska Biblioteka Publiczna, Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT