Spotkanie z obywatelami Ukrainy

REKLAMA

Dziś o godzinie 12 w małej sali OCK odbędzie się spotkanie dla obywateli Ukrainy przebywającymi w Ostrołęce. Wedle szacunków miasta, Ostrołęka od początku konfliktu za naszą wschodnią granicą, przyjęła ponad 500 osób, z czego niecałe 20% zgłosiło się po oficjalną pomoc. Spotkanie ma charakter informacyjno-organizacyjny.

Urząd miasta apeluje. Jeśli ktoś ma pod swoim dachem rodziny ukraińskie, prosi o przybycie z choć jedną osobą dorosłą z Ukrainy.

REKLAMA

Pod numerem telefonu 882-436-566 można zgłaszać osoby, które pojawiły się po 24 lutego w Ostrołęce i nie są jeszcze zarejestrowane w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, by oficjalnymi kanałami móc pomagać uchodźcom.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA