Spotkanie z muzyką w OCK

REKLAMA

W środę 5 lutego najmłodsi uczniowie ostrołęckich szkół będą mogli po raz kolejny spotkać się z 'muzyką’. O godz. 13.15 w sali OCK rozpocznie się przedstawienie operowe w kostiumach Wolfganga Amadeusza Mozarta pt.: 'Bastien i Bastienne’. Jest to jednoaktowa opera mająca charakter nieskomplikowanej sielanki opowiadającej o miłości tytułowych bohaterów.
Cena biletu 5 zł.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT