Spotkanie z Jerzym Dziewirskim

REKLAMA

Ostrołęcki Dom Książki zaprasza 28 maja na spotkanie z historykiem, badaczem i publicystą – Jerzym Dziewirskim. Pisarz w godzinach od  16 do 18 będzie prezentował i podpisywał swoją książkę pt. 'Bitwa pod Ostrołęką 26 maja 1831 r.’

REKLAMA

Mówiła Maria Kokosza, inicjatorka spotkań.

W ramach cyklu 'Spotkań z autorem” Dom Książki gościł już m.in. poetkę Marię Rochowicz,  pisarkę książek dla dzieci Janinę Krzyżewską czy Jerzego Kijowskiego.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT